![ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj, câștigătoarea Campionatului Național U19 | Federația Română de Fotbal ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj, câștigătoarea Campionatului Național U19 | Federația Română de Fotbal](https://www.frf.ro/wp-content/uploads/2021/06/Finala_CNU19_02.jpeg)
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj, câștigătoarea Campionatului Național U19 | Federația Română de Fotbal
![VIDEO Prințul Edward, fratele regelui Charles, în vizită la Cluj. A premiat tineri de la Academia de fotbal Viitorul și a intrat inclusiv la joc | www.actualdecluj.ro VIDEO Prințul Edward, fratele regelui Charles, în vizită la Cluj. A premiat tineri de la Academia de fotbal Viitorul și a intrat inclusiv la joc | www.actualdecluj.ro](https://static.actualdecluj.ro//uploads/2022/10/IMG_20221013_120754.jpg)
VIDEO Prințul Edward, fratele regelui Charles, în vizită la Cluj. A premiat tineri de la Academia de fotbal Viitorul și a intrat inclusiv la joc | www.actualdecluj.ro
![Academia de Fotbal Viitorul Cluj, la primele puncte în "C". Rezultatele echipelor clujene în etapa a doua - Academia de Fotbal Viitorul Cluj, la primele puncte în "C". Rezultatele echipelor clujene în etapa a doua -](http://sportulclujean.ro/wp-content/uploads/2021/09/241211146_236670151798453_3753845478063297950_n.jpg)
Academia de Fotbal Viitorul Cluj, la primele puncte în "C". Rezultatele echipelor clujene în etapa a doua -
![FOTO/ O singură academie de fotbal din județul Cluj se află în primele zece din România. Universitatea a prins top 20. Viitorul, Ardealul și LPS Cluj completează clasamentul - Cluj24.ro FOTO/ O singură academie de fotbal din județul Cluj se află în primele zece din România. Universitatea a prins top 20. Viitorul, Ardealul și LPS Cluj completează clasamentul - Cluj24.ro](https://cluj24.ro/wp-content/uploads/2020/08/punctaje-finale-clasificare-1-20-ok-01-696x696-1.png)
FOTO/ O singură academie de fotbal din județul Cluj se află în primele zece din România. Universitatea a prins top 20. Viitorul, Ardealul și LPS Cluj completează clasamentul - Cluj24.ro
![Pe sinteticul de la Cluj, Academia de Fotbal Viitorul - Unirea Alba Iulia 1-0! În Mureș, Unirea Ungheni - CS Ocna Mureș 4-0! • Alba Sport Pe sinteticul de la Cluj, Academia de Fotbal Viitorul - Unirea Alba Iulia 1-0! În Mureș, Unirea Ungheni - CS Ocna Mureș 4-0! • Alba Sport](https://alba-sport.ro/wp-content/uploads/2021/09/CUGIR-001-1.jpg)